Gizlilik ve Güvenlik

SSL ve güvenliğiniz, SSL teknolojisi ile, satın alma süreci başladığında kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletisim olmakta ve kredi kartIyla ilgili hiçbir bilgi aksoyotoizmir.com çalışanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. "internet'te güvenli aliveriş yapmak normal bir restoran ya da benzinlikte kredi kartınızı kullanmaktan daha güvenlidir."

izmiraksoyoto.com ve aksoyotoizmir.com ’da kredi kartı numaranız personelce bilinmemekte ve CVV2 numaranız sizin haricinizde kimse tarafından görülememektedir.

Kullanıcı Güvenliği ve Gizliliği Bildirgesi

Tüm sistem web tabanlı olduğundan kullanıcıların zahmetsizce tanınması ve veri güvenliğinin hızla onaylanabilmesi için kullanıcıların web tarayıcılarına "cookie" adı verilen veriler gönderilmekte ve müşteri bilgisayarlarında saklanan bu cookieler belli aralıklarla güncellenerek optimal sistem performansı sağlanmaktadır.

Kredi Kartı Güvenliği

Aksoyotoizmir.com ‘da tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafindan görülemez. aksoyotoizmir.com hiçbir zaman bu numaraları saklamaz, kayıt etmez. Dolayısıyla kredi kartı numaranızı hiçbir zaman kimseye göstermemiş olursunuz.

Veri Güvenliği

izmiraksoyoto.com ve aksoyotoizmir.com sizlere internet üzerinden güvenli ve rahat alisveriş ortamı sağlamak için kurulmuştur. Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. izmiraksoyoto.com ve aksoyotoizmir.com kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

izmiraksoyoto.com ve aksoyotoizmir.com ‘a verdiginiz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır. Kisisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas oldugunuzun bilincindeyiz. Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmayacak ya da paylaşılmayacaktır.

Veri Paylaşımı

izmiraksoyoto.com ve aksoyotoizmir.com yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini,verdiği hizmetleri daha verimli kılmak , müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar. Ayrıca bu bilgileri aksoyotoizmir.com tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanabilir.

Güvenli Alışveriş Garantisi

izmiraksoyoto.com ve aksoyotoizmir.com en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve hem aksoyotoizmir.com, hem de alişveriş yapan müşteriler için % 128 güvenlik sağlamaktadir. Kişisel bilgileriniz, kredi kartı bilgileriniz veya diğer hassas verilere üçüncü şahıslar ve hatta aksoyotoizmir.com çalışanları da dahil olmak üzere erişilmesi imkansızdır.